cca 1910 Milano. Monumenti Edifici Opere d'Arte, leporelló, 33 képpel + 1 db 4 lapból álló panorámaképpel. Szecessziós félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egykorú possessori és Banner Zoltán (1932-) művészeti író saját kezű névbejegyzésével.