[Sibelka Perleberg Artúr] Tempefői: Nem vagyok Columbus. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 301+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.