1948 Válasz. VIII. évf. I. félév. Szerk.: Illyés Gyula. Bp., Antiqua Rt., 2+493+3 p. Kopott félvászon-kötésekben, a VIII. évfolyam lapja a 261. oldaltól kezdve sérültek.