1899-1903 Vasárnapi Ujság 2 db száma: 46. évf., mutatvány-ív (a címlapon: Jókai Mór: Szép Angyalka) + 50. évf. 35. sz., 1903. aug. 30. Számos képpel illusztrálva. Sérültek, ragasztással.