Sport Szálló asztali zászlótartó rúd, alpakka, XX. sz. első fele. Jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~5000010/Sport-Szallo-asztali-zaszlotarto-rud-alpakka-XX-sz-elso-fele-Jelzett-m-47-5-cm~II2770755
2770755
12223
431
Antique
Beschreibung: Sport Szálló asztali zászlótartó rúd, alpakka, XX. sz. első fele. Jelzett, m: 47,5 cm
: karap_norbert