12079.
431. Gelaufene Fernauktion
Antik
22 000 HUF
59,46 EUR, 64,71 USD
Ékszerdoboz, aranyozott fém, csiszolt üvegfedéllel, ámor és puttó figurákkal gazdagon díszített, belsejében bársonnyal bélelt, kopásnyomokkal, 7x9,5x6 cm