12083.
431. Gelaufene Fernauktion
Antik
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Berndorf ezüstözött alpakka teakiöntő, fogóján csontberakással, szűrővel, m: 17,5 cm + Hermann tálka, d: 19,5 cm. Jelzettek, kopásnyomokkal.