Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~5000006/Szerelmey-Devenyi-hegy-litografia-feliratozott-jelzett-13x22-cm-Szep-allapotban~II2773007
2773007
10986
431
Engravings
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Szerelmey: Dévényi hegy litográfia, feliratozott jelzett. 13x22 cm Szép állapotban
: bk
Katalognummer: