11038.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 400 HUF
Helbing Ferenc (1870-1958): Magyar hunmondák, 1928. 7 db színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Modern paszpartuban, lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 20x28 cm