6 db tusrajz, rézmetszet, litográfia a XIX. századból klf témákkal és... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Stich~5000006/6-db-tusrajz-rezmetszet-litografia-a-XIX-szazadbol-klf-temakkal-es-meretben-30x40-cm-ig~II2747608
2747608
11071
431
Engravings
Beschreibung: 6 db tusrajz, rézmetszet, litográfia a XIX. századból klf témákkal és méretben 30x40 cm-ig
: karap_norbert