10733.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Vaály György? jelzéssel: Csendélet. pasztell, papír, jelzett, 28x23cm, üvegezett keretben.