Uzsoky jelzéssel: Kanyargó patak. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Uzsoky-jelzessel-Kanyargo-patak-Olaj-karton-Dekorativ-fakeretben-36C39750-cm~II2698656
2698656
10621
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Uzsoky jelzéssel: Kanyargó patak. Olaj, karton. Dekoratív fakeretben, 36×50 cm
: pk