10742.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Tószegi Irma jelzéssel: Rőzsét szedő nő. Olaj, vászon, sérült keretben,63x31 cm