10691.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Tolcsvai Nagy O. jelzéssel: Munkások (szocreál mű). Akvarell, karton. Kis felületi sérülésekkel, a karton hátoldalán ázásnyomokkal, 28,5x40,5 cm