10723.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olvashatatlan jelzéssel, ismeretlen szovjet festő: Csendélet. Olaj, vászon. Hátoldalon raglappal és felirattal. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 75×75 cm