10824.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kárpátaljai téli táj. Tempera, vászon. Kissé sérült fakeretben, 25x32,5 cm