Olvashatatlan jelzéssel: Graz, Landhaus. Színezett rézkarc, selyem, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Olvashatatlan-jelzessel-Graz-Landhaus-Szinezett-rezkarc-selyem-uvegezett-fakeretben-21x16-~II2772678
2772678
10793
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Graz, Landhaus. Színezett rézkarc, selyem, üvegezett fakeretben, 21x16 cm
: pk