Olvashatatlan (MC9?) jelzéssel: Expresszív alak. Olaj, karton, kartonr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Olvashatatlan-MC9-jelzessel-Expressziv-alak-Olaj-karton-kartonra-kasirozva-Fakeretben-15~II2768579
2768579
10807
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Olvashatatlan (MC9?) jelzéssel: Expresszív alak. Olaj, karton, kartonra kasírozva. Fakeretben. 15x36 cm.
: pk