10766.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan (... Gábor) jelzéssel: Együttműködés. Rézkarc, papír, lap széle kissé sérült, 30×39,5 cm