10594.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
28 000 HUF
75,68 EUR, 82,35 USD
Olgai (?) jelzéssel: Vízparti táj, 1891. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben, 22,5×48,5 cm