10879.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz.: Pihenő. Vegyes technika, papír. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 15,5×23 cm