10881.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Magányos sátor, Bükkszék, 1968. Akvarell, papír, lap alja sérült. Üvegezett fakeretben. 35x23 cm.