Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Jelzes-nelkul-Kastely-Olaj-farost-Serulesekkel-60x50cm~II2504030
2504030
10946
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Kastély. Olaj, farost. Sérülésekkel. 60x50cm
: pelikán_kristóf