10911.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Jelzés nélkül, Hollósy Simon után: Tengerihántás. Színes rézkarc, papír, üvegezett fakeretben, 35,5×23,5 cm