Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
4 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi keretben, hátoldalán Fischer Budapest képkeretező 1940 körüli címkéjével. 20x28 cm