10909.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Jelzés nélkül: Gyerekek a réten. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 25x37,5 cm.