10854.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Jelzés nélkül: Biedermeier női portré. Olaj, vászon, dublírozott, restaurált, kisebb sérüléssel a vászon alján. 59x44 cm