Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
48 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
J Lützenburger jelzéssel, XIX. sz. vége/XX. sz eleje: Női akt. Olaj, vászon. Javított. Dekoratív fakeretben. Vakrámán K. Dorko kassai képkeretező 1920-30 körüli címkéjével. 54x43 cm.