10836.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 40x30cm