10716.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Gombár jelzéssel: Kisfiú lámpafényben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49,5x69,5 cm