10740.
431. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
E.Z. Alex jelzéssel: Elvgren (Pin-up női akt). Olaj, vászon, javított, szakadással, 50x40 cm