Balázs János jelzéssel: Behavazott utca. Olaj, karton. Fakeretben, 34×... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~5000003/Balazs-Janos-jelzessel-Behavazott-utca-Olaj-karton-Fakeretben-34C39744-cm~II2769050
2769050
10653
431
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Balázs János jelzéssel: Behavazott utca. Olaj, karton. Fakeretben, 34×44 cm
: pk