Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 365

Hilger jelzéssel: Burgsteini kastélymalom. Olaj, farost, keretben, 30x40cm
10705.

Rufpreis:
6 000 HUF
Zitzmann jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, sérült keretben. 30X40 cm
10706.

Rufpreis:
4 000 HUF
Mari jelzéssel: Hajnal. Olaj, fára kasírozott vászon. Keretben. 20X25,5cm
10707.

Rufpreis:
2 000 HUF
Sárossy B. jelzéssel: Bazár. Olaj, karton. Dekoratív, sérült fakeretben 36x24 cm
10708.

Rufpreis:
4 000 HUF
Nagy István jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír, fa keretben, 40×54 cm
10709.

Rufpreis:
6 000 HUF
Balázs János jelzéssel: Táncosnők, Vegyes technika, karton, 60x49cm
10710.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Vörös jelzéssel: Virágok. Olaj, farost, enyhén sérült fa keretben, 50x70 cm
10711.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
Gries jelzéssel: Női akt gitárral. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 65x40 cm
10712.

Rufpreis:
8 000 HUF
Vizsi jelzéssel: Táj kaktuszokkal. Olaj, farost. Fakeretben. 55x75 cm
10713.

Rufpreis:
3 000 HUF
Weber K jelzéssel: Ház. Akvarell, papír, kissé foltos, fakeretben, 23×30,5 cm
10714.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kéthelyi jelzéssel: Gólyák. Olaj, karton. Sérült fakeretben. 35x50 cm.
10715.

Rufpreis:
4 000 HUF
Gombár jelzéssel: Kisfiú lámpafényben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49,5x69,5 cm
10716.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF