Szöllősy János (1884 -?): Női akt. Olaj, vászon, jelezve balra lent. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Szollosy-Janos-1884-Noi-akt-Olaj-vaszon-jelezve-balra-lent-Dekorativ-uvegezett-sC3~II2771309
2771309
10507
431
48000
Beschreibung: Szöllősy János (1884 -?): Női akt. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 60x80 cm
: pk