Lindenfeld Emil (1905-1986): "Ami udvarunk" (Hódmezővásárhely?). Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Lindenfeld-Emil-1905-1986-Ami-udvarunk-Hodmezovasarhely-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatold~II2774393
2774393
10298
431
80000
Beschreibung: Lindenfeld Emil (1905-1986): "Ami udvarunk" (Hódmezővásárhely?). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán a vakrámán autográf felirattal és ajándékozási sorokkal. Dekoratív fakeretben. 60x70 cm
: nagy_andras