Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), ukrán festő: Havas táj. Olaj,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Fedir-Pavlovics-Bezverkhnev-1918-2005-ukran-festo-Havas-taj-Olaj-vaszon-Jelzett-Hatolda~II2713795
2713795
10037
431
44000
Rufpreis:
44 000 HUF 118,92 EUR , 129,41 USD
Beschreibung: Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), ukrán festő: Havas táj. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 50x60 cm. / Fedir Pavlovics Bezverkhnev (1918-2005), Ukrainian painter: Snowy landscape. Oil on canvas, signed. framed.
: pk