Erős László (?-): Éjjeli menedék. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Eros-Laszlo-Ejjeli-menedek-Olaj-vaszon-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-fakeretben-40~II2768766
2768766
10106
431
Beschreibung: Erős László (?-): Éjjeli menedék. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 40×55 cm
: pk