Erdei Sándor (1917-2002): össz. 14 db portré karikatúra. Ceruza, papír, többségében jelzett. 31x21 cm körüli méretben (13 db) és 18x13 cm (1 db). Részben a Sportfogadás c. lapnak készült rajzok, egyik a lap nevével feliratozott.