Csorba Simon László (1943-): S. R. fényképére. Cinkmarás, papír. Sorsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Csorba-Simon-Laszlo-1943-S-R-fenykepere-Cinkmaras-papir-Sorszamozott-muveszpeldC3~II2772000
2772000
10081
431
Beschreibung: Csorba Simon László (1943-): S. R. fényképére. Cinkmarás, papír. Sorszámozott művészpéldány. EA IV / 7.. jelzett 43x58 cm
: nagy_andras