Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Csepeli-Nemeth-Miklos-1934-2012-Noi-portre-Akvarell-papir-jelzett-30-5x21-cm~II2735234
2735234
10072
431
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női portré. Akvarell, papír, jelzett, 30,5x21 cm
: ekb