Csabai Pantl László (1904-1982): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Csabai-Pantl-Laszlo-1904-1982-Vizparti-taj-Olaj-vaszon-Jelzett-Fakeretben-60x80-cm~II2768646
2768646
10067
431
19000
Rufpreis:
19 000 HUF 51,35 EUR , 55,88 USD
Beschreibung: Csabai Pantl László (1904-1982): Vízparti táj. Olaj, vászon. Jelzett. Fakeretben. 60x80 cm
: pk