Conrad Gyula (1877-1959): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérül... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Conrad-Gyula-1877-1959-Alakok-Rezkarc-papir-jelzett-kisse-serult-es-kisse-foltos-30C397~II2757379
2757379
10065
431
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Conrad Gyula (1877-1959): Alakok. Rézkarc, papír, jelzett, kissé sérült és kissé foltos, 30×24 cm
: tg