Bolyki Viola (1977- ): Takaró 2022. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Bolyki-Viola-1977-Takaro-2022-Olaj-farost-jelzett-a-hatoldalan-55x38-cm~II2664402
2664402
10050
431
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Bolyki Viola (1977- ): Takaró 2022. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 55x38 cm
: pk