10045. 431. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Bokros László (1928-2017): Alföldi képek. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel, számozott (11/25), üvegezett fakeretben, 14,5×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk