Pavel Hlavaty: Il divino Bartók Béla és más zeneszerzők és műveik alle... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Ex-libris-Kleingrafik~5000004/Pavel-Hlavaty-Il-divino-Bartok-Bela-es-mas-zeneszerzok-es-muveik-allegoriaja-14-db-rezkar~II2772955
2772955
10954
431
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Pavel Hlavaty: Il divino Bartók Béla és más zeneszerzők és műveik allegóriája 14 db rézkarc, jelzett, mappában 39/100 sorszámozott, jelzett. 15x10 cm
: ekb