cca 1880 Souvenir de Berlin 24 fotót tartalmazó leporelló, aranyozott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Fotografie/Foto~5000024/cca-1880-Souvenir-de-Berlin-24-fotot-tartalmazo-leporello-aranyozott-egeszvaszon-kotesben-7x~II2774640
2774640
14412
431
Photo
Beschreibung: cca 1880 Souvenir de Berlin 24 fotót tartalmazó leporelló, aranyozott egészvászon kötésben 7x10 cm
: nagy_andras