15538.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Páros György: A sakkművészet világa. Bp., 1961, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a borítón firkával, a gerincen kis sérüléssel.