17137.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Dengl János: A kereskedelmi szakoktatás szolgálatában. Tanulmányok, időszerű kérdések, harcok. Bp., 1934., Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete, 1 t.+ 303+2 p. Kiadói egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval és kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.