15130.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Pelle Béláné: Heves megye földrajzi nevei. I. Az egri járás. A Magyar Nyelvtudományi Társaság kiadványai 125. sz. Bp., 1970, Magyar Nyelvtudományi Társaság. Kihajtható térképekkel. Kiadói félvászon-kötés.