15147.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. A világjárás hősei. Bp., 1932, Utazási Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.